Kolekce CONFIANCE

Božsky jemné mikrovlákno, extra pevný tyl, jemná krajka a plochá ramínka… každý detail **CONFIANCE ** byl vyroben tak, aby dokonale padnul, lichotil postavě a poskytl potřebnou oporu ženským křivkám. Odnímatelné vycpávky bezkosticové trojúhelníkové podprsenky a trojúhelníková push-up podprsenka umožňují dokonalé přizpůsobení se každému vašemu vzhledu. Nové neviditelné kontury kosticové podprsenky mohou být před zraky ukryté přesně tak, jak si to přejete; nebo můžete odhalit náznak krajky lemující dekolt pod svrškem s výrazným výstřihem.

Filtrovat
Změnit zobrazení
Váš výběr:
Bezpečná platba
Kamenné prodejny
Vrácení do 14 dní
Jsme tu pro vás od 9 do 19 hod.
Přihlášení se k odběru newsletteru
×
Odebírejte newsletter a my Vám dáme rovnou slevu 5% na všechny Vaše další nákupy. Budete mít vždy přehled o novinkách a akcích v našich buticích i eshopu. Newslettery zasíláme jen 2x za měsíc, abychom Vás inspirovali a potěšili krásným prádlem, ne zahltili.
Blahopřejeme, získáváte slevu
5% na všechny své budoucí nákupy!
Sleva platí také na Vaše nákupy v našich prodejnách.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.