Simone Perele slaví 75 let

Ikonická značka francouzského spodního prádla Simone Pérèle oslavuje 75 let vášně, inovací a dokonalosti. Když její zakladatelka, tvůrkyně korzetů, otevřela své dílny v roce 1948, měla vizi: revoluci v oblasti spodního prádla v dosud nevídaném designu. Naslouchala ženám a na základě jejich přání a představ vytvořila prádlo, které zdůrazní ženský půvab, podnítí sebevědomí a uspokojí touhu po kráse, svobodě a sebevyjádření.

Každý kus je dokonale zpracován a pyšní se těmi nejluxusnějšími materiály jako je například švýcarská výšivka z oblasti St. Gallen nebo krajka z Callais, známá také jako krajka Leavers, která je vyráběna tradiční metodou na původních strojích od roku 1891. Dnes Simone Pérèle vede třetí generace rodiny nesoucí vizi zakladatelky s cílem předávat její jedinečný cit pro umění a především pomoci ženám cítit se krásně a sebejistě.

TAK JDE ČAS SE SIMONE PÉRÈLE

Tak jako společnost se vyvíjejí i potřeby žen. Již v 60. letech Simone Pérèle intuitivně vnímala změny ženských zájmů ve stylu oblékání, jejich touhy a sny, aby se cítily žensky a svobodně. Legendární špičaté košíčky ikonické kolekce „Soleil“ byl model vytvořený z nylonové krajky a inspirací této řady se stala překrásná Bridget Bardot. Kolekce „Sole Mio“ z lycrové krajky předběhla svou dobu. Lycra byla v té době použita úplně poprvé a stala se tak velkou inovací na trhu se spodním prádlem. 70. léta zažívala feministickou revoluci. Podprsenka „Pétale“ bez kostic se vyznačovala svou diskrétností a splňovala tak ženskou touhu po svobodě.

Na počátku roku 2000 Simone Pérèle představila technologii „spacer“ s uvedením kolekce ANDORA na trh. Inovativní prodyšný 3D úplet přinesl revoluci v oblasti spodního prádla a povýšil tak komfort na novou úroveň. Podprsenka Andora se stala bestsellerem, a patří mezi nejprodávanější dodnes.

Na čem nám nejvíce záleží, je autenticky porozumět ženám a doprovázet je v jejich životě. Milujeme být jedineční a trochu odvážní jako Simone Pérèle po celý svůj život. Stejně jako ona jsme nadšení pro styl, řemeslné zpracování a pomoc ženám, aby se cítily krásné uvnitř i navenek.

Každá kolekce má svůj příběh. Každý kousek se točí kolem krásy, barvy, těla a jeho variací s esencí francouzského šarmu. Toto je odkaz 75 let svobody, kreativity a neustále se vyvíjejícího smyslu pro ženskost. Přistupujeme ke všemu co děláme s autenticitou, přesností, posláním a odkazem Madame Pérèle. Tyto hodnoty jsou naplněny ve všech aspektech stvoření, od prvního nákresu v našem ateliéru ke konečnému přizpůsobení našim zákazníkům. Tvoříme pro dnešek, obohaceni minulostí a psaním příběhů budoucnosti s vášní a citem!

Rodina Pérèle si po tři generace uchovává dědictví a udržuje značku naživu, zachovává její hodnoty celým srdcem, s vášní a elánem. Každý člen rodiny Simone Pérèle přispěl svým vlastním unikátním talentem k růstu značky, od její původní myšlenky osvobodit ženské tělo, přes první inovativní technologie, k dnešním módním kolekcím. (Zleva na fotografii děti Madame Pérèle Philippe Grodner a Catherine Rivière, vnučka Stéphanie Bujard Pérèle a vnuk Mathieu Grodner.)

Bezpečná platba
Kamenné prodejny
Vrácení do 14 dní
Jsme tu pro vás od 9 do 19 hod.
Přihlášení se k odběru newsletteru
×
Odebírejte newsletter a my Vám dáme rovnou slevu 5% na všechny Vaše další nákupy. Budete mít vždy přehled o novinkách a akcích v našich buticích i eshopu. Newslettery zasíláme jen 2x za měsíc, abychom Vás inspirovali a potěšili krásným prádlem, ne zahltili.
Blahopřejeme, získáváte slevu
5% na všechny své budoucí nákupy!
Sleva platí také na Vaše nákupy v našich prodejnách.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.