Jak vybrat správnou velikost?

Některé ženy jsou přesvědčené, že mají léta stejnou velikost podprsenky, ale velikost ňader se mění v průběhu života, zvláště po takových událostech, jako jsou těhotenství nebo dieta. Podprsenka, která padne, znamená krásný dekolt, ale je též synonymem pro zdravá záda, lepší držení těla a větší pohodlí. Je tedy důležité měřit se pravidelně. Simone Pérèle vás provede postupně všemi kroky, jak určit přesnou velikost podprsenky.

Jak provést měření prsou

Je třeba zaměřit pozornost na 2 hlavní kritéria, která Vám pomohou určit přesnou velikost podprsenky: obvod pod prsy a obvod přes prsa. Je důležité, abyste stála vzpřímeně a zvolna dýchala, tím získáte nejpřesnější míry. Mimo jiné je velmi důležité měřit se bez oblečení, které může míry zkreslit. Uchopte krejčovský metr a pusťte se do toho! Nemějte obavy, pokud počty nejsou vaší silnou stránkou, náš průvodce velikostí vše spočítá za Vás.

1) Měření obvodu přes prsa

Umístěte krejčovský metr naplocho v úrovni bradavek. Musí probíhat pod podpažím a přes lopatky. Výsledek vepište do příslušného políčka níže uvedené kalkulačky.

2) Měření obvodu pod prsy

Stále stůjte vzpřímeně, krejčovský metr přiložte na tělo hned pod ňadry. Musí být vodorovně, ani příliš utažený, ani příliš volný. Výslednou hodnotu napište do kalkulačky nebo použijte níže uvedenou tabulku měr, která Vám pomůže s výběrem přesné velikosti vaší podprsenky dle zjištěných výsledků z měření pod prsy.

3) Měření obvodu boků

Obvod změřte metrem v nejširší části boků. Metr nestahujte, držte jej volně přiložený na těle.

Velikost podprsenky
1
Obvod přes prsa
2
Obvod pod prsy
0
Velikost kalhotek
3
Obvod kyčlí
0
Průvodce výběrem velikostí
Bezpečná platba
Kamenné prodejny
Vrácení do 14 dní
Jsme tu pro vás od 9 do 19 hod.
Přihlášení se k odběru newsletteru
×
Odebírejte newsletter a my Vám dáme rovnou slevu 5% na všechny Vaše další nákupy. Budete mít vždy přehled o novinkách a akcích v našich buticích i eshopu. Newslettery zasíláme jen 2x za měsíc, abychom Vás inspirovali a potěšili krásným prádlem, ne zahltili.
Blahopřejeme, získáváte slevu
5% na všechny své budoucí nákupy!
Sleva platí také na Vaše nákupy v našich prodejnách.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.