Doručeni do Vánoc: Zboží, které nemáme skladem na butiku můžete objednávat do 11.12.2023, poté již jen skladovky.

SIMONES

Stejně jako dříve, tak i v sezóně Podzim-Zima 2019 představíme nové osobnosti značky Simone Pérèle, smělé, odvážné a ambiciózní.

Před 70 lety Simone Pérèle prokázala na své cestě silnou vůli a ve své tvorbě ženskost, týmiž vlastnostmi oplývají v současné době i naše osobnosti, které podnikly vše pro to, aby si splnily sny. Nyní chtějí dodat odvahu ženám, aby se měly rády takové, jaké jsou, a splnily si to, co si předsevzaly, a staly se také součástí světa Simone Pérèle. Spodní prádlo, stejně jako sebedůvěra, je talismanem, který nosí štěstí jen tehdy, pokud jej nosíme.

#vitejtevsimoneperele

Podzim - Zima 2019

Margaux Avril

« BÝT SEBEJISTÁ, ZNAMENÁ BÝT K SOBĚ UPŘÍMNÁ »

Zpívá, píše, skládá hudbu… a fotí nádherné fotky. Margaux je nezávislá umělkyně, která je spontánní. Je živel, který má hořící potřebu vyjádřit sebe sama hudbou i jinými formami umění.

Anahi Molla Herman

« Každá zkušenost inspiruje nový objev »

Vědkyně v oblasti genetiky, integrity genomu. Anahi je zapálená pro nové objevy. Neúnavně experimentuje, s pokorou ale velkým nasazením: snaží se porozumět, jak funguje příroda a svým dílem přispět k obecné znalosti života.

Jaro - Léto 2019

Bénédicte de Raphelis Soissan

« zvědavost je tím skutečným talentem »

Fondatrice de Clustree, un outil d'analyse de profil, cette entrepreneuse a chamboulé l'univers cloisonné du recrutement. Nouvelle figure du "Big Data", elle a mis au point un algorythme capable de repérer les potentiels cachés en chacun d'entre nous.

Pia Van Peteghem

« nejvíc žensky se cítím když jsem sama sebou »

Sans tenir compte des préjugés du métier, Pia a osé s'investir sans retenue dans sa passion. Aujourd'hui, c'est une artiste qui enchante son milieux avec une touche d'audace et de modernité. Elle fait naître la suprise dans le quotidien de chacun.

Bezpečná platba
Kamenné prodejny
Vrácení do 14 dní
Jsme tu pro vás od 9 do 19 hod.
Přihlášení se k odběru newsletteru
×
Odebírejte newsletter a my Vám dáme rovnou slevu 5% na všechny Vaše další nákupy. Budete mít vždy přehled o novinkách a akcích v našich buticích i eshopu. Newslettery zasíláme jen 2x za měsíc, abychom Vás inspirovali a potěšili krásným prádlem, ne zahltili.
Blahopřejeme, získáváte slevu
5% na všechny své budoucí nákupy!
Sleva platí také na Vaše nákupy v našich prodejnách.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.