Objevte Simone Pérèle

Simone Pérèle, společnost vyrábějící elegantní luxusní spodní prádlo, byla založena 7. dubna 1948 mladou, nadšenou a talentovanou korzetiérkou z Paříže. Byla vizionářkou a již v tehdejší době měla odvahu a vůli osvobodit ženské tělo, aniž by jakkoliv slevila z perfektní kvality, pohodlí a estetického projevu. Jako svůj odkaz zanechala jedinečné umění zpracovat výjimečné látky a dokázala předat své know-how, jak nechat vyniknout siluetu všech žen.

Francouzská značka Simone Pérèle se věnuje výrobě luxusního prádla již po tři generace. Je to značka, která spojuje nadčasovost s nejnovějšími trendy za použití inovovaných materiálu. Jako první přišla na trh s revolučním materiálem 3D spacer nebo s přidáním Aloe Vera do vláken. Důmyslné propracování a dokonalý fitting každého modelu v rozmezí košíčků A-H oceňují milióny žen na celém světě. Prádlo Simone Pérèle je neskutečně ženské, rafinované a hlavně neuvěřitelně pohodlné.

Dlouhá tradice této značky začala v roce 1948, kdy si zakladatelka Madame Pérèle otevřela svou první dílnu v Paříži. Snažila své prádlo navrhnout a vyrobit tak, aby dokonale plnilo svou funkci a zdobilo ženskou siluetu. Věřila, že změnou tak důležitého kousku ženského šatníku, pomůže ženám vrátit sebedůvěru a probudit v nich své pravé já. Říkala: „Sebejistota je krása, která nikdy nevybledne“. Rodinná tradice této firmy pokračuje již třetí generací, kdy se do čela firmy dostali vnuk s vnučkou Madame Pérèle. Přestože je značka celosvětově známa a řadí se mezi přední výrobce luxusního spodního prádla, tak stále zůstává rodinnou firmou. Nové kolekce jsou navrhovány a pečlivě zpracovány do posledních detailů přímo v Paříži hlavní designérkou s mnohaletými zkušenostmi paní Katiou Charle. Díky práci jejího týmu se značka letos pyšní i prestižním oceněním Designer roku, které se uděluje každoročně na mezinárodním veletrhu spodního prádla v Paříži.

Simone Pérèle to je krása francouzské krajky, ženskost, elegance, dlouholetá tradice a zkušenosti s výrobou dokonalého prádla, které padne Vaší postavě!

Bezpečná platba
Kamenné prodejny
Vrácení do 14 dní
Jsme tu pro vás od 9 do 19 hod.
Přihlášení se k odběru newsletteru
×
Odebírejte newsletter a my Vám dáme rovnou slevu 5% na všechny Vaše další nákupy. Budete mít vždy přehled o novinkách a akcích v našich buticích i eshopu. Newslettery zasíláme jen 2x za měsíc, abychom Vás inspirovali a potěšili krásným prádlem, ne zahltili.
Blahopřejeme, získáváte slevu
5% na všechny své budoucí nákupy!
Sleva platí také na Vaše nákupy v našich prodejnách.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.