Jak vybrat podprsenku větší velikosti

Patříte mezi ženy s plnějším poprsím. Někdy se Vám může zdát těžké najít podprsenku, která vám dodá pocit jistoty, poskytne oporu, je pohodlná… a má styl! Už nemusíte hledat, Simone Pérèle je tady proto, aby vaše cesta výběrem podprsenky větší velikosti byla jednoduchá a příjemná a vy jste našla kousek, který bude odpovídat vašim potřebám.

Co je vlastně podprsenka větší velikosti?

Podprsenka větší velikosti je považována od košíčku D. Je třeba, aby šířka ramínek odpovídala objemu ňader. Podprsenka větší velikosti má tedy širší ramínka z toho důvodu, aby se nezařezávala do ramen. Jejich nastavení je důležité: je třeba myslet na jejich utažení kvůli vyvážení prsou oproti zádům a také aby opora prsou byla správná. Zadní část podprsenky je také širší a strukturovanější, často I dvojitě podšitá, aby obvod plnil správně svoji funkci a podržel tíhu prsou a zároveň držel na místě bez ohledu na to, jak se pohybujete.

Nejdůležitější je ovšem znát správnou velikost. Velikost prsou se mění v průběhu života, je tedy důležité této skutečnosti přizpůsobovat I velikost podprsenky. Vybrat správnou velikost také znamená ulehčit svým zádům, neboť plnější poprsí je těžší. Přečtěte si náš článek, jak správně zjistit velikost podprsenky, abyste se mohla správně změřit. Ženy, kterých se to týká, znají tento klíčový detail: zadní díl ušitý do U: ramínka vsazená do zadního dílu tak, že jsou všitá do tvaru U, čímž rovněž dochází k rozložení váhy prsou mezi ramena a záda a záda pak nebolí.

Nejvhodnější tvary podprsenek větší velikosti

Některé tvary podprsenek určených pro plnější poprsí umí lichotit postavě a zároveň poskytnout i perfektní oporu.

Vyšší podprsenka

Tato podprsenka je vašim největším spojencem. Vyšší podprsenka poskytuje jistotu i plnou oporu prsům, aniž by ztratila na ženskosti. Tyto košíčky objímají ňadra, aniž by je svírala. Simone Pérèle vyvinula tento tvar podprsenky speciálně pro plnější poprsí. Košíčky se skládají ze 3 částí, jsou zesílené po stranách, čímž dochází k vycentrování prsou a k jejich správné opoře. Podšití uvnitř košíčků vám po celý den zajišťuje to nejlepší pohodlí. Šířka ramínek i zadní části se zvětšuje se zvyšujícími se velikostmi tak, aby nošení bylo pohodlné. S výšivkou nebo krajkou, s hladkými košíčky nebo strukturovanými, v nesčetných barevných provedeních jistě naleznete své štěstí mezi jednotlivými modely vyšších podprsenek určených pro plnější poprsí.

podprsenka trojstřih nevyztužená

SINGULIERE 1A2320

2 890 Kč

podprsenka vysoká nevyztužená

MYSTIC 1D3322

3 490 Kč

podprsenka trojstřih nevyztužená

CARESSE 12A320

2 190 Kč

Znáte materiál Spacer 3D?

Někdy, jako je tomu například u pouzdrových šatů, je potřeba podprsenku s pevnými košíčky. Avšak zároveň nechcete, aby vaše podprsenka zvětšovala objem vašich prsou. Revoluční materiál Spacer 3D je zrozený přímo pro vás. Tento vzdušný materiál umožňuje pokožce dýchat a dodá vašemu poprsí nádhernou oblost bez přidání na objemu. Poskytne vám naprostou oporu a dokonalé pohodlí. Neopomenutelná Andora z dílny Simone Pérèle za 10 let existence zaujala mnoho žen, které jako vy mají plnější poprsí.

podprsenka 3D Spacer s nízkým středem

CARESSE 12A316

2 390 Kč

podprsenka 3D spacer

COMETE 12S343

2 190 Kč

podprsenka triangle jemně vyztužená 3D Spacer

KARMA 12V343

2 590 Kč

Půlová podprsenka

Při určitých příležitostech chcete zdůraznit svoji ženskost, proto je půlová podprsenka ideální. I zde Simone Pérèle upravila tvar pro větší ňadra, aby vyhověla vašim potřebám. Půlová podprsenka poskytuje prsům krásnou oblost a jemně je pozvedne. Podšití košíčků zajišťuje velké pohodlí. Pozor, s ohledem na volbu materiálu nemusí být vždy podšití provedeno. Šířka ramínek a zadní části se zvětšuje s velikostmi, čímž je zajištěna maximální podpora. Materiály, jako krajka nebo výšivka, nechají pracovat fantazii a podtrhují svůdnou ženskost vaší půlové podprsenky. Tvar, jenž o něco více zakrývá prsa než klasický košíček, umožňuje ženám s plnějším poprsím nosit půlovou podprsenku celý den, se zajištěným pohodlím i oporou ňader.

podprsenka půlová

KARMA 12V330

2 190 Kč

Zapamatujte si

Ačkoli spodní prádlo značky Simone Pérèle je vysoké kvality, není věčné. Příliš poškozené nebo staré podprsenky již neposkytují vhodnou oporu prsům. Textilie i ramínka povolují. Udělejte si tedy radost a obnovte svůj šatník se spodním prádlem!

Bezpečná platba
Kamenné prodejny
Vrácení do 14 dní
Jsme tu pro vás od 9 do 19 hod.
Přihlášení se k odběru newsletteru
×
Odebírejte newsletter a my Vám dáme rovnou slevu 5% na všechny Vaše další nákupy. Budete mít vždy přehled o novinkách a akcích v našich buticích i eshopu. Newslettery zasíláme jen 2x za měsíc, abychom Vás inspirovali a potěšili krásným prádlem, ne zahltili.
Blahopřejeme, získáváte slevu
5% na všechny své budoucí nákupy!
Sleva platí také na Vaše nákupy v našich prodejnách.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.