Jak si správně vybrat svatební spodní prádlo?

V tento speciální den si každá žena přeje obléct výjimečné spodní prádlo. Nabídka spodního prádla pod svatební šaty je stejně tak bohatá jako nabídka svatebních šatů. Korzet s podvazkovými pásy, podprsenka bez ramínek, podprsenka push-up, krajková podprsenka, podprsenka pro výstřih na zádech, spodní kalhotky s vysokým nebo nízkým pasem… Jak zajistit, aby v tento jedinečný den nevykouklo nežádoucí ramínko nebo nebyly vidět nějaké kontury? Zachovejte klid! Svěřte se do našich rukou a zvolte si to správné spodní prádlo.

Naše rady a tipy

KOMBINACE SVŮDNOSTI I POHODLÍ

Ideální spodní prádlo pro svatební den je takové, které není vidět a které zároveň zvýrazní krásu vaší postavy ve vašich vysněných svatebních šatech. Hlavní je, abyste se ve svatební den cítila pohodlně, ale zároveň by prádlo mělo být svým způsobem slavnostní. Jde přece o výjimečný den ve vašem životě.

Naše ikonické řady DÉLICE, WISH a REVE nabízí jedinečné modely, které kombinují romantickou krajku a výšivku s hladkým 3D spacerem nebo průsvitným tylem. Je jen na vás, kterou variantu zvolíte. Pokud váháte s výběrem, doporučejeme pořídit dvě soupravy – jednu, která zaručí neviditelnost a pohodlí během celého dne a druhou rafinovanější a svůdnější pro svatební noc.

podprsenka balkonetová

DELICE 12X330

2 390 Kč

podprsenka vyšší balkonet

REVE 12Z319

2 490 Kč

podprsenka balkonetová

WISH 12B330

2 590 Kč

VAŠE SVATEBNÍ ŠATY URČUJÍ TVAR A MATERIÁLY VÁMI VOLENÉHO SPODNÍHO PRÁDLA

Před vlastním výběrem svatebního spodního prádla vám doporučujeme, abyste si nejprve vybrala šaty svých snů. Některé šaty přímo vyžadují zvláštní materiály nebo tvary, jiné vám naopak poskytnou větší prostor pro volbu. U šatů z jemné látky, pod kterou je snadno viditelný každý podklad, jako hedvábí nebo satén, je vhodné zvolit podprsenku s hladkými košíčky řady ANDORA, CARESSE nebo DÉLICE.

podprsenka 3D spacer

DELICE 12X343

2 390 Kč

podprsenka 3D spacer s nízkým středem

ANDORA 131316

2 390 Kč

podprsenka 3D Spacer s nízkým středem

CARESSE 12A316

2 390 Kč

Bohatě zpracované šaty vám umožní zvolit svatební spodní prádlo z krajky nebo s výšivkou. Abyste ještě více podtrhla krásu hlubokého výstřihu svatebních šatů, vyberte si podprsenky push-up z řady WISH nebo SAGA, obě z výjimečné krajky. Trojúhelníková podprsenka push-up zahalí váš dekolt do krásné Guipure výšivky.

podprsenka push-up

SAGA 15C347

2 890 Kč

podprsenka triangle vyztužená

WISH 12B347

2 690 Kč

podprsenka s odepínacími ramínky

KARMA 12V302

2 490 Kč

podprsenka vyztužená multifunkční

KARMA 12V370

2 490 Kč

Pokud jde o kalhotky, platí pro ně stejná pravidla o diskrétnosti. Abyste předešla neestetickým vystupujícím obrysům kalhotek, naše kalhotky typu šortky, klasického střihu, s vyšším pasem nebo tanga vyhoví vašim potřebám. Nezapomeňte na tvarující účinek, který je výborným pomocníkem pro zakrytí malých nedostatků.

TIP PRO EXTRA SEBEVĚDOMÍ

A proč nezvolit korzet s podvazkovými pásy?

Korzet s podvazkovými pásy je tím nejženštějším kouskem oblečení. Je to něco jako „to musím mít“ v tento výjimečný den. Tento kousek spodního prádla zkrášlí a opticky prodlouží vaši postavu. Odnímatelná ramínka z korzetu Wish jsou ideální pod korzetovými nebo pouzdrovými šaty.

korzet

WISH 12B410

4 990 Kč

podvazkový pás

WISH 12B800

1 790 Kč

Bezpečná platba
Kamenné prodejny
Vrácení do 14 dní
Jsme tu pro vás od 9 do 19 hod.
Přihlášení se k odběru newsletteru
×
Odebírejte newsletter a my Vám dáme rovnou slevu 5% na všechny Vaše další nákupy. Budete mít vždy přehled o novinkách a akcích v našich buticích i eshopu. Newslettery zasíláme jen 2x za měsíc, abychom Vás inspirovali a potěšili krásným prádlem, ne zahltili.
Blahopřejeme, získáváte slevu
5% na všechny své budoucí nákupy!
Sleva platí také na Vaše nákupy v našich prodejnách.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.