Doručeni do Vánoc: Zboží, které nemáme skladem na butiku můžete objednávat do 11.12.2023, poté již jen skladovky.

Jak si správně vybrat svatební spodní prádlo?

V tento speciální den, který je vaším dnem svatebním si přejete obléct výjimečné spodní prádlo. Nabídka spodního prádla pod svatební šaty je stejně tak bohatá jako nabídka svatebních šatů. Korzet s podvazkovými pásy, podprsenka bez ramínek, podprsenka push-up, krajková podprsenka, podprsenka pro výstřih na zádech, spodní kalhotky s vysokým nebo nízkým pasem… Jak zajistit, aby v tento jedinečný den nevykouklo nežádoucí ramínko nebo nebyly vidět nějaké kontury? Zachovejte klid! Svěřte se do našich rukou a zvolte si to správné spodní prádlo.

Naše rady

1) Určete tvar a materiál vašeho svatebního spodního prádla s ohledem na vybrané svatební šaty

2) Vybírejte prádlo s předstihem, abyste si je mohla v klidu vyzkoušet

3) Dávejte přednost pohodlí a volte takové, které nebude vidět

4) Pro svatební noc si vyberte rafinovanější spodního prádlo

Pohodlí v den D

Ideální spodní prádlo pro svatební den je takové, které není vidět a které zároveň zvýrazní krásu vaší postavy ve vašich vysněných svatebních šatech. Hlavní je, abyste se ve svatební den cítila pohodlně, ale zároveň by prádlo mělo být svým způsobem slavnostní. Jde přece o výjimečný den ve vašem životě.
Jak zkombinovat technická kritéria daná svatebními šaty a touhou po svůdnosti, kterou každá nevěsta po vyžaduje?
Nabízíme dvě řešení:
1. První je volba neviditelného spodního prádla, jež neztratilo nic ze své rafinovanosti v našich jednotlivých výrobkových řadách svatebního spodního prádla: Wish, Délice
2. Druhé řešení spočívá ve výběru dvou souprav různého spodního prádla, jedné, která Vám během speciálního dne zaručí jeho absolutní neviditelnost a naprosté pohodlí, a druhé pro svatební noc s nádechem smyslnosti a ženskosti.

Vaše svatební šaty určují tvar a materiály vámi voleného spodního prádla.

Před vlastním výběrem svatebního spodního prádla vám doporučujeme, abyste si nejprve vybrala šaty svých snů. Některé šaty přímo vyžadují zvláštní materiály nebo tvary, jiné vám naopak poskytnou větší prostor pro volbu.

U šatů z jemné látky, pod kterou je snadno viditelný každý podklad, jako hedvábí nebo satén, je vhodné zvolit podprsenku s hladkými košíčky.

podprsenka 3D spacer

DELICE 12X343

2 390 Kč

podprsenka 3D spacer s nízkým středem

ANDORA 131316

2 390 Kč

podprsenka 3D Spacer s nízkým středem

CARESSE 12A316

2 390 Kč

A naopak, bohatě zpracované šaty vám umožní zvolit svatební spodní prádlo z krajky nebo s výšivkou.

podprsenka balkonetová

SAGA 15C330

2 490 Kč

podprsenka vyšší balkonet

WISH 12B319

2 590 Kč

podprsenka plná balkonetová

WISH 12B334

2 590 Kč

podprsenka triangle vyztužená

WISH 12B347

2 690 Kč

Šaty korzetové předurčují volbu podprsenky bez ramínek z řady Wish. Pokud požadujete, aby podprsenka zajistila perfektní oporu vašim ňadrům, pak vybírejte v rámci řady Délice, která je vaším spojencem až do velikosti košíčku F.

Abyste ještě více podtrhla krásu hlubokého výstřihu svatebních šatů, vyberte si podprsenky push-up z řady Wish nebo Saga, obě z výjimečné krajky. Trojúhelníková podprsenka push-up zahalí váš dekolt do krásné Guipure krajky.

podprsenka push-up

DELICE 12X340

2 190 Kč

podprsenka triangle vyztužená

WISH 12B347

2 690 Kč

podprsenka push-up

SAGA 15C340

2 490 Kč

Pokud jde o kalhotky, platí pro ně stejná pravidla o diskrétnosti. Abyste předešla neestetickým vystupujícím obrysům kalhotek, naše kalhotky typu šortky, slipy, tanga, stringy či panty vyhoví vašim potřebám. Nezapomeňte na tvarující účinek, který je výborným pomocníkem pro zakrytí malých nedostatků.

Nevybírejte na poslední chvíli!

Doporučujeme nenechávat na poslední chvíli výběr vašeho svatebního spodního prádla. Na zkoušení svatebních šatů je ideální vzít si s sebou soupravu spodního prádla, abyste spolu se švadlenkou mohla posoudit, zda vaše spodní prádlo neruší výsledný efekt. Vyhnete se tak nepříjemným překvapením v den D.

A proč nezvolit korzet s podvazkovými pásy?

Korzet s podvazkovými pásy je pod vašimi spodními šaty tím nejženštějším kouskem oblečení. Je to něco jako „to musím mít“ v tento výjimečný den. Tento kousek spodního prádla zkrášlí a opticky prodlouží vaši postavu. Odnímatelná ramínka z korzetu Wish jsou ideální pod korzetovými nebo pouzdrovými šaty.

korzet

WISH 12B410

4 990 Kč

podvazkový pás

WISH 12B800

1 790 Kč

podvazkový pás

DELICE 12X800

1 390 Kč

Spodní prádlo na svatební den i noc

Jestliže spodní prádlo na den má být diskrétní, pak prádlo pro svatební noc může být svůdnější a smyslnější. Úžasná příležitost pro velký okamžik. Korzet s podvazkovými pásy je samozřejmě tím nejvhodnějším pro svádění. Vaše spodní prádlo můžete samozřejmě obohatit o podvazkový pás a podvazek, které potěší vaši drahou polovičku.

Bezpečná platba
Kamenné prodejny
Vrácení do 14 dní
Jsme tu pro vás od 9 do 19 hod.
Přihlášení se k odběru newsletteru
×
Odebírejte newsletter a my Vám dáme rovnou slevu 5% na všechny Vaše další nákupy. Budete mít vždy přehled o novinkách a akcích v našich buticích i eshopu. Newslettery zasíláme jen 2x za měsíc, abychom Vás inspirovali a potěšili krásným prádlem, ne zahltili.
Blahopřejeme, získáváte slevu
5% na všechny své budoucí nákupy!
Sleva platí také na Vaše nákupy v našich prodejnách.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.