Jak vybrat podprsenku pro malé velikosti

Jste z těch žen, které mají malá prsa, tedy velikost košíčku A nebo B, a vybrat si podprsenku není vždy snadné. Vězte ovšem, že máte spíše štěstí, neboť na vaše malá ňadra se hodí prakticky všechny tvary podprsenek a s různými vzory. Avšak ne všechny tvary podprsenek zajišťují stejný efekt a některé tvary jsou vhodnější pro malá prsa více než jiné. Simone Pérèle je Vám průvodcem na cestě výběru podprsenky menších velikostí tak, aby lichotila vašim ňadrům.

Trojúhelníková podprsenka

Jste plně ztotožněná se svým menším poprsím a máte pravdu! Podprsenka bez kostic nebo trojúhelníková podprsenka jsou pro Vás jako dělané. Tento kousek je ztělesněním pohodlí, který zároveň vytváří přirozený dekolt, neboť kopíruje tvar prsa. Trojúhelníková podprsenka je často zpracovaná tak, aby vyzdvihla krásu materiálu, ze kterého je ušita. Pružná a velmi trendy se hodí pro všechny typy výstřihů. A nezapomeňte, díky vašim menším ňadrům si můžete dovolit hluboké výstřihy! Nebojte se užívat a nadužívat trojúhelníkovou podprsenku.

podprsenka triangle vyztužená

CONFIANCE 12K347

1 990 Kč

podprsenka triangle bez kostic

PROMESSE 12H210

1 790 Kč

podprsenka triangle

EDEN 12E250

1 690 Kč

Podprsenka push-up

Je vaším záměrem zvětšit objem ňader? Menší podvod je povolen, vyzkoušejte podprsenku push-up. Tato podprsenka zvětší objem a vystředí poprsí. Vytvoří hluboký, velmi svůdný výstřih. Simone Pérèle má v nabídce podprsenky push-up od těch nejdiskrétnějších v tělové nebo přírodní barvě, až po ty nejmódnější a velmi trendy. Zvolte si barvu dle nálady. Push-up střih pak můžete volit s vyjímatelnými vycpávkami, jsou to podprsenky s trendy trojúhelníkovým tvarem anebo vyztužené podprsenky přidaným objemem ve spodní části košíčku odstupňovaným dle velikosti pro pozvednutí prsou.

podprsenka triangle vyztužená

WISH 12B347

2 690 Kč

podprsenka push-up

DAHLIA 14V340

2 290 Kč

podprsenka push-up

SAGA 15C340

2 490 Kč

Půlová podprsenka

Tento tvar podprsenky ňadra nádherně, jemně a přirozeně zaoblí. Vytvoří otevřený vodorovný dekolt. Půlová podprsenka od Simone Pérèle, elegantní a svůdná, je neopomenutelným kouskem vašeho šatníku.

podprsenka půlová

VIOLETTE 19V330

2 390 Kč

podprsenka balkonetová

ECLAT 13N330

2 390 Kč

podprsenka balkonetová

SAGA 15C330

2 490 Kč

Podprsenka bez ramínek

Opora prsou není u malých ňader hlavním problémem k řešení. To znamená, že naše podprsenky bez ramínek jsou vhodné jako podpora pro větší košíčky, máme v nabídce košíčky až do velikosti F. Podprsenka bez ramínek nebo též zvaná bandeau je tedy ideální volbou. Tato podprsenka je pod oblečením neviditelná a lze ji nosit pod různé typy oblečení. Dovolte si odhalená ramena s topy bez ramínek a vzdušnými šaty. Podprsenka bez ramínek, základ šatníku spodního prádla, je nezbytným spojencem letních dní.

podprsenka s odepínacími ramínky

WISH 12B302

2 590 Kč

podprsenka s odepínacími ramínky

INSPIRATION 12W303

1 990 Kč

podprsenka s odepínacími ramínky

DELICE 12X300

2 390 Kč

Bezpečná platba
Kamenné prodejny
Vrácení do 14 dní
Jsme tu pro vás od 9 do 19 hod.
Přihlášení se k odběru newsletteru
×
Odebírejte newsletter a my Vám dáme rovnou slevu 5% na všechny Vaše další nákupy. Budete mít vždy přehled o novinkách a akcích v našich buticích i eshopu. Newslettery zasíláme jen 2x za měsíc, abychom Vás inspirovali a potěšili krásným prádlem, ne zahltili.
Blahopřejeme, získáváte slevu
5% na všechny své budoucí nákupy!
Sleva platí také na Vaše nákupy v našich prodejnách.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.