Lookbook

Kolekce jaro/léto 2024 je jako procházka kouzelnou zahradou, kde ožívají živé barvy přírody. Svůdná, lehká, zářivá a plná optimismu.

Kouzelná zahrada je místo, kde pěstujeme intimitu a krásu. Kde můžeme snít, uniknout před shonem každodenního života a zpomalit. Místo, kde můžeme zažít skutečnou svobodu. Je to místo, které si vytváříme pro sebe a které nás inspiruje – naše tajná zahrada.

Inspirace pochází z marockých zahrad a brazilského interiérového designu. Pohybuje se mezi světlými a barevnými neutrálními barvami, paletou namodralé zelené a harmonickou růžovou a červenou – jasnými, veselými barvami inspirovanými exotickými květinami.

Bezpečná platba
Kamenné prodejny
Vrácení do 14 dní
Jsme tu pro vás od 9 do 19 hod.
Přihlášení se k odběru newsletteru
×
Odebírejte newsletter a my Vám dáme rovnou slevu 5% na všechny Vaše další nákupy. Budete mít vždy přehled o novinkách a akcích v našich buticích i eshopu. Newslettery zasíláme jen 2x za měsíc, abychom Vás inspirovali a potěšili krásným prádlem, ne zahltili.
Blahopřejeme, získáváte slevu
5% na všechny své budoucí nákupy!
Sleva platí také na Vaše nákupy v našich prodejnách.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.