Dárkový poukaz Simone Pérèle

Digitální dárkový poukaz
Dorazí Vám obratem po úhradě objednávky. Platba probíhá on-line a do e-mailu Vám pošleme PDF poukaz v tiskové kvalitě. Lze jej uplatnit v buticích Simone Péréle i online. Platnost je 6 měsíců.
Tištěný dárkový poukaz
Zašleme Vám jej na adresu a nebo si jej můžete vyzvednout v jednom z našich butiků. Poukaz je v dárkové obálce. Lze jej uplatnit v buticích Simone Péréle i online. Platnost je 6 měsíců.

Hodnotu poukazu si zvolte dle svého uvážení. My doporučujeme pořídit raději více poukazů v rozumné hodnotě než jeden velký.

Bezpečná platba
Kamenné prodejny
Vrácení do 14 dní
Jsme tu pro vás od 9 do 19 hod.
Přihlášení se k odběru newsletteru
×
Odebírejte newsletter a my Vám dáme rovnou slevu 5% na všechny Vaše další nákupy. Budete mít vždy přehled o novinkách a akcích v našich buticích i eshopu. Newslettery zasíláme jen 2x za měsíc, abychom Vás inspirovali a potěšili krásným prádlem, ne zahltili.
Blahopřejeme, získáváte slevu
5% na všechny své budoucí nákupy!
Sleva platí také na Vaše nákupy v našich prodejnách.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.