Simone Pérèle butik

Zavítejte do butiku Simone Pérèle v centru Westfield Chodov a podlehněte kouzlu dokonale padnoucího prádla a plavek.

Přijďte se nechat unést krásným francouzským prádlem. V naší prodejně vám s výběrem prádla rádi pomůžeme, v nabídce máme prádlo z několika kolekcí, v různých barvách i střizích. Poradíme si s každou velikostí. Nabízíme podprsenky velikostí A – H. Naším bestsellerem je kolekce Andora, která určitě patří do skupiny „MUST HAVE“! Pro svůj dokonalý střih a neskutečně pohodlný moldovaný košíček se podprsenka z této kolekce stala natolik oblíbenou, že se na světě prodá jedna za minutu. Vy ji ještě nemáte?

WESTFIELD Chodov, 1. patro – THE DESIGNER GALLERY

Telefon: +420 228 229 861

E-mail: chodov@simoneperele.cz

Otevírací doba: Po-Ne: 09:00 – 21:00

Bezpečná platba
Kamenné prodejny
Vrácení do 14 dní
Jsme tu pro vás od 9 do 19 hod.
Přihlášení se k odběru newsletteru
×
Odebírejte newsletter a my Vám dáme rovnou slevu 5% na všechny Vaše další nákupy. Budete mít vždy přehled o novinkách a akcích v našich buticích i eshopu. Newslettery zasíláme jen 2x za měsíc, abychom Vás inspirovali a potěšili krásným prádlem, ne zahltili.
Blahopřejeme, získáváte slevu
5% na všechny své budoucí nákupy!
Sleva platí také na Vaše nákupy v našich prodejnách.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.