Jak prodloužit život vašich podprsenek

Investovala jste do krásné podprsenky, která vám padne „comme un rêve“ (jako ve snu), takže je přirozené, že si ji chcete udržet co nejdéle. Proto vám přinášíme tipy, jak se o vaši podprsenku starat tak, aby vypadala dlouho jako nová.

Investujte do kvalitní podprsenky

Ne všechny podprsenky jsou vyráběny stejně. Pravdou je, že skvěle padnoucí podprsenky z kvalitních materiálů vydrží mnohem déle, než jejich úžasně padnoucí příbuzní na jedno použití. Kvalitní podprsenka vydrží přibližně 100–125 nošení v závislosti na péči o ni, zatímco zdánlivě padnoucí podprsenka z nekvalitních materiálů může ztratit tvar už po několika nošeních.

podprsenka vyšší balkonet

DELICE 12X319

2 490 Kč

podprsenka triangle jemně vyztužená 3D Spacer

KARMA 12V343

2 590 Kč

podprsenka 3D spacer

ANDORA 131343

2 290 Kč

Mějte jenom pár podprsenek na obměnu/střídání

Zlatým pravidlem v péči o podprsenku je nikdy ji nenosit dva dny po sobě. Dát vaší podprsence tzv. pauzu jí umožní zotavit se po dni, kdy byla celý den natažená (ano, být podprsenkou je náročná práce). Mějte alespoň 4–5 podprsenek, které můžete každý den obměnit. Pokud máte svou favoritku – obstarejte si jich několik!

podprsenka s odepínacími ramínky

ESSENTIEL 13V303

2 090 Kč

podprsenka bez kostic

ESSENTIEL 13V253

1 690 Kč

podprsenka vyztužená

ESSENTIEL 13V363

1 990 Kč

Skladujte ji s péčí

Jaro je perfektní období pro reorganizaci a osvěžení vašeho spodního prádla. Jakmile vyhodíte všechny potrhané a oblíbené podprsenky, skladujte vaše stávající favority s láskou a péčí. Podprsenky pod tričko, podprsenky s vycpávkami nebo push-up podprsenky nikdy nepřekládejte na půl a nevkládejte košíčky do sebe.

podprsenka balkonetová

WISH 12B330

2 590 Kč

podprsenka triangle

KARMA 12V250

1 990 Kč

podprsenka vyztužená

COMETE 12S327

2 290 Kč

Balte je s precizností

Už jste si někdy zabalila oblečení do kufru s obdivem na vaši pečlivě provedenou práci a pak jste zde musela vmáčknout spodní prádlo? Zde je tip, jak správně zabalit podprsenky: naskládejte je jednu za druhou a schovejte za ně ponožky nebo kalhotky, aby si udržely tvar košíčků. Zabalte je do horní části nebo okraje vašeho kufru, abyste se vyhnula zmačkaní.

Ruční praní

Nejlepší způsob, jak prát vaši podprsenku je praní v ruce. Použijte jemný prací prostředek určený na spodní prádlo a namočte podprsenku do vlažné vody ( výjimka platí při černých nebo výrazných barvách, které namočte ve studené vodě) zhruba na 30 minut. Opláchněte, neždímejte, jen jemně promačkejte a pověste nebo rozložte naplocho. Vždy perte podobné barvy společně, abyste zachovala jejich barvu. Užitečná rada na závěr: na sušení v sušičce zapomeňte!

podprsenka s nižším středem nevyztužená

AMAZONE 1C2319

2 590 Kč

podprsenka balkonetová

SAGA 15C330

2 490 Kč

podprsenka push-up

SINGULIERE 1A2340

1 952 Kč -30% 2 790 Kč

S trochou lásky a péčí k šťastným podprsenkám i křivkám!

Bezpečná platba
Kamenné prodejny
Vrácení do 14 dní
Jsme tu pro vás od 9 do 19 hod.
Přihlášení se k odběru newsletteru
×
Odebírejte newsletter a my Vám dáme rovnou slevu 5% na všechny Vaše další nákupy. Budete mít vždy přehled o novinkách a akcích v našich buticích i eshopu. Newslettery zasíláme jen 2x za měsíc, abychom Vás inspirovali a potěšili krásným prádlem, ne zahltili.
Blahopřejeme, získáváte slevu
5% na všechny své budoucí nákupy!
Sleva platí také na Vaše nákupy v našich prodejnách.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.