Jak zjistit velikost kalhotek

Když už se věnujeme tématu spodního prádla, většinou se zaměřujeme na podprsenky, protože jde o kousky oděvu, které vyzdvihnou přednosti dekoltu. Avšak nesmí se zapomínat ani na spodní kalhotky! Simone Pérèle vás provede i na cestě za výběrem správné velikosti kalhotek. Aby totiž zářila celá vaše postava, je třeba věnovat se jak podprsence, tak spodním kalhotkám: je to tedy zásluha celé soupravy spodního prádla!

Jak se změřit

Abyste si vzala míry, je třeba změřit obvod pasu a obvod boků. Je nezbytné stát vzpřímeně, jedině tak získáte nejpřesnější výsledky měření. Kromě toho, je třeba brát míry bez oblečení, neboť jinak by výsledek měření mohl být zkreslený. Nyní vezměte krejčovský metr a pusťte se do toho.

Změřte obvod pasu

Přiložte krejčovský metr vodorovně a naplocho v pase, zvolna dýchejte. Krejčovský metr nesmí být ani příliš utažený, ani příliš volný – jinak by výsledky měření byly zkreslené. Metr se rozhodně nesmí zařezávat do kůže.

Změřte obvod boků

Obvod boků se může také někdy nazývat obvod pánve. Abyste tuto míru změřila, umístěte krejčovský metr naplocho, v nejširším místě pod pasem. Obvykle se toto místo nachází na úrovni hýždí. I zde je potřeba přiložit krejčovský metr vodorovně a naplocho, volně, aby se nezařezával do kůže.

Nyní se podívejte do této tabulky a zjistěte vaši velikost spodních kalhotek

Velikost 1 2 3 4 5 6
Obvod pasu 65 – 65 65–70 70–75 75–80 80–85 85–90
Obvod boků 88 – 93 94–98 99–103 104–108 109–113 114–118

Drobné rady při výběru spodních kalhotek

Když si vybíráte spodní kalhotky, nikdy si nekupujte příliš těsný model. Vznikly by vám totiž nehezké faldíky, které by vaší postavě příliš nelichotily. Pokud se tedy při nákupu rozhodujete mezi dvěma velikostmi, Simone Pérèle vám doporučuje vybrat si tu větší.

kalhotky šortky

COMETE 12S630

1 390 Kč

tanga

COMETE 12S710

1 190 Kč

kalhotky klasické

ANDORA 131727

990 Kč

Bezešvé kalhotky UNIQ

kalhotky šortky

UNIQ 10V630

690 Kč

tanga

UNIQ 10V700

590 Kč

kalhotky s vyšším pasem

UNIQ 10V770

790 Kč

Bezpečná platba
Kamenné prodejny
Vrácení do 14 dní
Jsme tu pro vás od 9 do 19 hod.
Přihlášení se k odběru newsletteru
×
Odebírejte newsletter a my Vám dáme rovnou slevu 5% na všechny Vaše další nákupy. Budete mít vždy přehled o novinkách a akcích v našich buticích i eshopu. Newslettery zasíláme jen 2x za měsíc, abychom Vás inspirovali a potěšili krásným prádlem, ne zahltili.
Blahopřejeme, získáváte slevu
5% na všechny své budoucí nákupy!
Sleva platí také na Vaše nákupy v našich prodejnách.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.